وکیل در مشهد . وکیل خوب در مشهد , بهترین وکیل در مشهد
دعاوی کیفری
اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۳
احضاریه

وکیل در مشهد . وکیل خوب در مشهد , بهترین وکیل در مشهد

  دعاوی ملکی و ثبتی 

   

  بدون شک محافظت از مال و اموال و املاک هر فرد از مهمترین دغدغه های هر فرد است. در این میان به دلیل ارزش بالای املاک و دعاوی مختلفی که حول این اموال طرح میگردد جزو حساس ترین و پیچیده ترین انواع دعاوی در محاکم قضایی میباشد.

  وکالت در این حوزه نیازمند دانش و آگاهی کامل از قوانین این حوزه از دعاوی قضایی است که تعدادی از وکلا که سالها تمرکز خود را صرف این دعاوی مینمایند و به تمام ساز و کارهای قانونی ان واقفند از پس ان بر می آیند. دعاوی ملکی به طور خلاصه در ادامه مورد بحث این مطلب قرار خواهد گرفت.

  دعاوی ملکی؛ به دعاوی می گویند که اصل خواسته ملک یامال غیرمنقول باشد

  دعاوی ملکی شامل :  حق شفعه.دعاوی حق ارتفاق.حق انتفاع از ملک ..دعاوی اثبات مالکیت..تنظیم سند.تقسیم مال مشاع(مال غیرمنقول) و… می باشد که باید ابتدا با تقدیم دادخواست به دادگاه صالح انجام میشود و سپس با استفاده از پتانسیل قلنون به دفاع از حقوق موکل پرداخته شود.

  با توجه به ارزش بالای این دعاوی حساسیت در انتخاب وکیل مناسب و باتجربه میتواند کمک فراوانی در راه رسیدن به اهداف خود در روند دادرسی باشد و یا با انتخاب فرد غیر متخصص و بی تجربه در این امر میتواند باعث طولانی تر شدن روند دادرسی در محاکم و یا گره خوردن پرونده در گلوگاه های حساس قضایی که مهارت و تجربه وکیل گره گشا و کارساز است گردد.