بهترین وکیل مشهد

بهترین وکیل مشهد

انتخاب بهترین وکیل مشهد برای بسیاری از افراد که تجربه و شناخت کافی در این خصوص ندارند کاری دشوار و هزینه بر است. وکیل ۵۱ با مشاوره و راهنمایی ها و معرفی بهترین وکیل در مشهد، کار را برای شما راحت کرده است تا با شناخت کافی بتواند یک انتخاب درست و اصولی داشته باشید.

دلایل موفقیت در پرونده

انتخاب راه درست در طی شدن مسیر پرونده و ارائه مدارک مثبته لازم در زمان مناسب از دلایل مهم پیروزی در هر پرونده ای می باشد و این امر تنها با داشتن و تجربه کافی میسر خواهد بود. ارائه داد خواست یا ثبت شکایت در دادگستری و دفاع در برابر پرونده های که علیه شما مطرح می گردد و یک امر تخصصی است که حتما باید با همراهی و مشورت یک وکیل خوب و خبره انجام گیرد. با توجه به شلوغی دادگاه ها و اوقات رسیدگی به پرونده ها گاها یکسال به طول می انجامد حال اگر این مسیر به اشتباه انتخاب شود علاوه بر هدر رفتن زمان هزینه زیادی نیز باید پرداخت شود. تمام تلاش ما در وکیل ۵۱ راهنمایی و هدایت شما برای انتخاب مسیر درست در کوتاه ترین زمان ممکن است ‌‌

ویژگی های یک وکیل خوب

بهتر است قبل از انتخاب وکیل مناسب برای پرونده خود با ویژگی های بارز و مهم بهترین وکیل آشنا شوید‌.

یک وکیل خوب قبل از قبول پرونده جلسه ای با موکل خود ترتیب می دهد تا به طور مفصل در مورد پرونده صحبت کنند و تمامی مدارک و ادله لازم را با حوصله بررسی می نماید و نتایج احتمالی که در آینده پیش خواهد آمد را از تمام جوانب با موکل در میان می گذارد و هزینه دادرسی و حق الوکاله ، مدت زمان تقریبی رسیدگی به پرونده را اطلاع می دهد.

 

ویژگی های بارز بهترین وکیل

۱) به روز باشد : با توجه به تغییرات در قوانین و مقررات لازم و ضروری است که یک وکیل خوب از دانش به روز برخوردار باشد و تنها به اطلاعات زمان تحصیل اکتفا نکند.

۲) امین و امانت‌دار باشد : وکیل باید محرم اسرار موکل باشد و در هیچ زمانی اطلاعات موجود در پرونده را برای کسی بازگو نکند.

۳) بهترین ، کم هزینه ترین و سریع ترین راه را پیشنهاد دهد : هر چه زمان بررسی و رسیدگی به پرونده کمتر باشد هزینه کمتری برای موکل ایجاد می شود.

۴) برخورد محترمانه با قاضی

۵) دارای روابط عمومی و فن بیان قوی باشد : این مهارت در روند تسریع پرونده بسیار میتواند کارساز باشد.

۶) رک و صادق باشد.

 

چرا تاکید بر انتخاب بهترین وکیل داریم

ممکن است با انتخاب نادرست حقی که مال شماست از بین رود و وکیل نتواند کاری برای شما انجام دهد و این مسئله برعکس نیز اتفاق می افتد، یک وکیل خوب و کار آزموده می تواند حقی که به طور کامل از بین رفته را برای شما زنده کند و نتیجه دادگاه را به نفع شما برگرداند. اینجاست که وکیل با تجربه و حرفه ای با استناد به یک رای وحدت رویه یا موارد مانند آن می تواند قاضی را مجاب کند تا به نفع شما حکم صادر کند. این کار تنها در صورتی اتفاق می افتاد که وکیل دارای اطلاعات کامل و به روز در حوزه و موضوعات حقوقی و کیفری باشد.

 

تعهدات وکیل و موکل نسبت به هم

همانند هر قرار داد دیگری که طرفین نسبت به هم متعهد هستند،  در قرار داد وکالت، وکیل و موکل نسبت به هم تعهداتی دارند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم:

تعهدات وکیل:

در صورت سهل انگاری و اقدام نادرست که خسارتی به موکل وارد آید وکیل مسئول است.

باید مصلحت موکل در تمام اقدامات رعایت شود.

اموالی که پس گرفته می شود باید به موکل بر گردانده شود زیرا وکیل امین موکل است.

تعهدات موکل:

به صورت عملی به وکیل وکالت داده شود تا بتواند انجام وظیفه کند

حق الرحمن وکیل در زمان مشخص پرداخت شود.

تمام اطلاعات و مستندات موجود به وکیل ارائه دهد.